zakázková výroba
& servis
výroba a prodej
surovin
výroba
rakytníkového oleje
výroba
doplňků stravy

100% OLEJE

Rakytník řešelátkový

Hippophae rhamnoides

Rakytníkový olej je svým působením unikátní přírodní produkt. Přítomné esenciální nenasycené mastné kyseliny (omega 3,6,9), D-alfa tokoferol (přírodní vitamin E) a flavonoidy tvoří z tohoto oleje velmi důležitý doplněk stravy, který ochrání Váš organizmus před nepříznivými civilizačními vlivy.
přečtěte si více zde

Klanopraška čínská

Schizandra chinensis

Stimulující rostlina, která je v současné době velmi využívána pro své mimořádné vlastnosti. Povzbuzuje nervovou soustavu, stimuluje činnost srdce a dýchání. Velmi významnou vlastností je zvýšení ostrosti zraku zejména v noci. Zlepšuje paměť a snižuje psychickou únavu - vhodné pro studenty. Snižuje potřebu jíst. Používá se při léčbě impotence.

Pupalka dvouletá

Oenothera Biennis

Příznivě ovlivňuje metabolizmus tuků – zrychluje jejich spalování a zabraňuje jejich ukládání (brání vzniku obezity). Preventivně působí proti vzniku kardiovaskulárních chorob.Omezuje tvorbu trombů a vznik trombóz, vznik mozkových příhod, snižuje vysoký krevní tlak, stimuluje imunitní systém a reguluje četné mozkové funkce.

Měsíček lékařský

Calendula Officinalis

Nejedná se o éterický olej (silice získaná parní destilací), ale o olej získaný z květů extrakční metodou nepolárním rozpustidlem. Získaný extrakt je velmi viskózní tekutina (spíše voskový balzám), barvy tmavě zelenohnědé a intenzivně ostré rostlinné vůně, připomínající směs vůní – dubového mechu, hyacintu a citrusové silice.
přečtěte si více zde